خانه / مسابقه دانش مغز / دانش مغز- قابل توجه داوطلبان مسابقه
مسابقه دانش مغز
مسابقه دانش مغز

دانش مغز- قابل توجه داوطلبان مسابقه

دانش مغز!

با توجه به استقبال دانش آموزان از کلاس‌ آموزشی حقایق مغز، تصمیم گرفتیم هدیه‌ای را برای پذیرفته شدگان مرحله اول مسابقه دانش مغز (Brain Bee) که در سال جاری در کلاس های آموزشی ما ثبت نام کرده اند تدارک ببینیم.

بسیار بسیار خوشحالیم که دانش آموزان با انگیزه‌ی زیاد به مطالعه مغز و ساختار آن می پردازند. امیدواریم تک تک شما عزیزان محققان و پژوهشگران نسل آینده علوم اعصاب و علوم شناختی باشید.

این مسابقه امسال برای چهارمین بار درایران زیر نظر انجمن علوم اعصاب ایران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، به صورت کشوری و در دو مرحله برگزار می شود. مرحله اول مسابقه به صورت آزمون تئوری و به زبان فارسی در سطح کشور در تاریخ ۲۳ آذر برگزار خواهد شد. برگزیدگان مرحله اول، پس از گذراندن دوره های آمادگی، در دوره دوم مسابقه که به زبان انگلیسی است، شرکت خواهند کرد. برگزیده نهایی مرحله دوم به مسابقه جهانی که امسال در شهر برلین کشور آلمان برگزار می شود، اعزام خواهد شد. این مسابقه فرصت بسیار خوبی است تا دانش آموزان 13 تا 18 سال با دنیای شگفت انگیز مغز آشنا شوند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشی حقایق مغز و علوم اعصاب با ایمیل irancognitivescience@gmail.com در تماس باشید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
کلاس آموزشی دانش مغز
Author Rating
51star1star1star1star1star

حتما ببینید

مسابقه Brain Bee

مسابقه دانش مغز

مسابقه دانش مغز یا همان مسابقه Brain Bee از سال 1989 توسط دکتر نوربرت میسلینسکی …

یک نظر

  1. خيلي ممنون از سايتتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Creative Commons License
All content by IranCognitiveScience is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Based on a work at Iran Cognitive Science Group.
Permissions beyond the scope of this license may be available at irancognitivescience.com.